Antynowotworowe ABC

Jastrzębie Miasto Zdrowia serdecznie zaprasza na pierwszy w 2016 roku wykład z serii „56 minut dla zdrowia”. Tym razem gościć będziemy dwóch prelegentów.
Najbliższe spotkanie odbędzie się już 14 stycznia o godzinie 17.30 w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Harcerska 12 w Jastrzębiu-Zdroju. 

Część pierwsza: „Antynowotworowe ABC: spotkanie z człowiekiem, który wygrał z rakiem o najwyższym stopniu złośliwości”. O swoim doświadczeniu z chorobą nowotworową opowie 36-letni fizyk Szymon Flaka, autor bloga http://www.szansanazycie.info/pl/, student Terapii Arystycznej/Naturoterapii na GWSP w Chorzowie. Gość Ewy Drzyzgi w programie „Rozmowy w toku” jako osoba, która dzięki medycynie naturalnej wyszła z doświadczenia choroby nowotworowej. Pasjonat medycyny naturalnej (dietetyka, akupresura, psychosomatyka), a przede wszystkim osoba aktywnie wspierająca tych, których dotknęła choroba cywilizacyjna.

Część druga:
O złocie, srebrze, magnezie, cynku i innych pierwiastkach dobrych, dla naszego organizmu opowie Rafał Radola, chemik, autor technologii i patentów związanych z produkcją nanocząsteczek.

Koniecznie zaproście swoich znajomych do naszego wydarzenia.
Wstęp wolny. Do zobaczenia!

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!