Bądźmy zdrowi i szczęśliwi.

Kiedy narodziła się Ukryta prawda o zdrowiu nie spodziewałam się, że może to zajść tak daleko. Na początku miał być tylko blog, na próbę, by się sprawdzić w innej tematyce. Sprawa jednak wymknęła się spod kontroli, wywróciła moje życie, dała wiele cennych lekcji i pozwoliła robić mi w coś co rzeczywiści kocham – pisać i tworzyć dla ludzi. To miłe, że wiele osób docenia moje starania, chce czytać i czeka na kolejne artykuły. Ponad rok przygody z Prawdą o Zdrowiu to czas przemian w moim życiu, pozbycia się wielu szkodliwych przyzwyczajeń, praca nad postrzeganiem świata i samej siebie. Dzięki temu poznałam wiele fantastycznych, wartościowych osób i przeżyłam nie jedną przygodę.
Dziś chciałabym podziękować gazecie Jastrząb, oraz Panu Robertowi Cebuli za docenienie mojej pracy, wywiad i zainteresowanie akcją Jastrzębie Miasto Zdrowia, oraz samą moją osobą.
Dziękuję wszystkim bez których portal nie istniałby. Szczególnie Jakubowi, za propozycję, wsparcie i pomoc w każdej nie tylko technicznej sprawie. Rodzinie, przyjaciołom za motywację i cierpliwość. Pani Basi, Panu Frankowi, Patrycji, Michałowi, bez których nie byłoby Jastrzębia Miasta Zdrowia. Wszystkim moim czytelnikom za zaufanie, odwiedzanie i bycie ze mną – bez Was nie byłoby portalu! Oczywiście Viktorii, za poświęcanie czasu i współtworzenie portalu ze mną! Izce za zrobienie zdjęcia – pamiętam te sesję jakby była wczoraj.
Oczywiście podziękowania kieruję też do Damiana Hetmana, u którego wykonaliśmy zdjęcia, dla drugiego fotografa – Adriana, oraz całej szalonej ekipy tamtego dnia. A także dla pani prezydent Anny Hetman za objęcie patronatu nad akcją Jastrzębie Miasto Zdrowia. Mam nadzieję, że już nikogo nie pominęłam!
Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną, podrzucają kolejne pomysły na tematy, dają mi kopa, kiedy się poddaję, oraz wierzą we mnie.
Jutro czeka mnie znów ciężka praca, a sam portal wciąż wymaga zmian i poświęcania czasu. Każda chwila cieszy i motywuje do pisania kolejnych artykułów.
Zachęcam do przeczytania wywiadu i do wzięcia udziału w kolejnym wykładzie, który odbędzie się już w środę o 17.30.

11146085_796912823717800_242523721_n 11119382_796912790384470_518098162_n
Dziękuję!<3

Pozdrawiam! :)

AgataK.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!