EKO Kobieta województwa śląskiego

Dziękuję wszystkim za oddane głosy w konkursie EKO Kobieta województwa śląskiego!

Niestety nie udało się wygrać, ani zająć miejsca w czołówce, ponieważ poprzeczka była bardzo wysoko zawieszona, a kobiety, które także zostały wybrane do 60 najlepszych z województwa często miały na koncie znacznie dłuższy staż niż ja. To nic. Plebiscyt był dla mnie fantastyczną zabawą, okazją do poznania wielu fantastycznych osób z mojego środowiska pro zdrowotnego, których wcześniej nie miałam okazji poznać. Sama nominacja do tego prestiżowego konkursu dla kobiet była dla mnie już najpiękniejszą wygraną, świetnym prezentem i nieprawdopodobną radością. Wzięcie mnie pod uwagę jest lepszą nagrodą niż zdobycie nagród w głosowaniu.

Moja nominacja została uzasadniona działaniem na rzecz promocji zdrowia i ekologii na blogu Prawda o Zdrowiu oraz w mieście Jastrzębie-Zdrój. To Jastrzębia Miasto Zdrowia – 56 minut dla zdrowia pomogło mi edukować mieszkańców i pokazywać im lepszą drogę życia zgodną z naturą.

Plebiscyt zakończył się wczoraj o 12. Dziękuję wszystkim za oddane głosy w każdej formie – smsy, przez Facebooka i te tradycyjne. Wasze codzienne zaangażowanie, miłe słowa i wsparcie były dla mnie motywacją do dalszych działań. Tak się stało – wracam, działam, piszę, bo wiedzę, że potrzebujecie tego. Prawda o zdrowiu jest nadal ważna dla was, a potrzeba dbania o naturalność w codziennym życiu coraz większa.

Szczególne podziękowania kieruję do:

  • czytelników Prawda o Zdrowiu
  • Adama, który wspierał mnie od pierwszych dni
  • Łukasza Kohuta za wykonanie pięknej fotografii specjalnie na potrzeby plebiscytu – zdjęcie zdecydowanie zostanie ze mną na długo
  • mojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym z Facebooka – za to, że z całej Europy oddawaliście na mnie swoje głosy
  • Bartkowi Wojsa – za nominację
  • Agnieszce Krok, która motywowała wszystkie jastrzębskie kandydatki i dała nam wiele inspiracji do działania na rzecz ekologii i zdrowia
  • Dziennikowi Zachodniemu za wsparcie mojej kandydatury

Wszyscy jesteście wielcy. Dzięki Wam pisanie ma sens! :)

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!