Jastrzębie Miasto Zdrowia

Krótko o akcji Jastrzębie Miasto Zdrowia.
Czym jest?
To cykl spotkań zatytułowanych „56 minut dla zdrowia”, oraz imprez plenerowych związanych ze zdrowym life style, prawidłowym odżywieniem, a także aktywnym stylem życia. Sport, zdrowie, smaczne, wartościowe posiłki to,to czego brakuje dzisiejszym młodym osobom. Musimy dbać o jakość swojego życia, by unikać chorób, ale przede wszystkim czuć się dobrze i cieszyć dobrym życiem przez długie lata.
Cel?
Szerzenie świadomości, że zdrowie to nie tylko unikanie chorób, ale także dobre samopoczucie, odkrywanie samego siebie i życie zgodne z naturą.
Kto organizuje?
Grupa osób z różnych środowisk naszego miasta. Pani doktor Barbara Moczała, dietetyk kliniczny Patrycja Białończyk, blogerka Agata Krypczyk, oraz Jakub Król, Franciszek Łuczak i Michał Bartczak, O każdej z osób dowiecie się więcej już niedługo!
Dlaczego?
Bo zdrowie to nasza pasja!
Dla kogo?
Dla wszystkich mieszkańców Jastrzębia – Zdroju i okolic.
Wszystkie wykłady i spotkania są bez płatne. Organizatorzy robią to w ramach wolnego czasu i dzielenia się pasją, a nie dla pieniędzy.
Patronat nad akcją objęła Pani Prezydent Anna Hetman i Miasto Jastrzębie – Zdrój. W organizacji pomaga Nam Zespół Szkół numer 6 imieniem Króla Jana III Sobieskiego, który udostępnia nam sale na wykłady.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!
9