Warsztaty terenowe w Jastrzębiu-Zdroju

Z powodów niezależnych od ekipy Jastrzębie Miasto Zdrowia musieliśmy odwołać czerwcowy wykład. Oczywiście wszystkich przepraszamy za to i obiecujemy, że tradycyjne spotkania już niedługo  powrócą. Jednak korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy przygotować warsztaty terenowe w Jastrzębiu – Zdroju.

Serdecznie zapraszamy na „Warsztaty terenowe – rozpoznawanie ziół i roślin jadalnych dziko rosnących”, które odbędą się dnia 20 czerwca 2015r (to jest sobota) w Parku Zdrojowym w Jastrzębiu – Zdroju. Zbiórka o godzinie 15.00 pod fontanną.
Warsztaty poprowadzi Pani Agnieszka Krok, która na co dzień prowadzi blog: http://agakrok.blogspot.com/ i jest współautorką strony http://1000roslin.pl/

b_pre_4feeefdba3f8c

Agnieszka pasjonuje się ziołolecznictwem i roślinami. Korzysta z tego co najlepsze daje  nam natura. Jej wiedza jest potężna, dlatego warto z niej skorzystać. Pasjonują ją dzikie rośliny jadalne polskich łąk, lasów i ogrodów.

Sobotnie spotkanie nie tylko będzie świetną okazją, by przejść się i zaczerpnąć świeżego powietrza, ale także, by do dowiedzieć się kilku rzeczy, które zdecydowanie mogą zmienić nasze życie. Gwarantuję, że po tym wyjątkowym wykładzie już nigdy nie przejdziesz obojętnie obok pozornie zwykłej roślinki.

Wstęp oczywiście wolny. Zabierzcie ze sobą rodzinę i znajomych!

Czeka Nas niesamowity spacer pełen zdrowej wiedzy, którą zapamiętamy do końca życia.
Pozdrawiamy!

Zaprasza Jastrzębie Miasto Zdrowia i Agnieszka Krok

AgataK.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!