Magia Pierwiastków – Złoto koloidalne

Złota biżuteria – to coś, co kochają nie tylko kobiety. Ciekawe ilu z Was wie, że złoto doskonale wpływa na nasz organizm.

Liczne badania wykazały, że złoto doskonale działa na pracę serca, jego palpitacje, drżenie kończyn i stany melancholii. Dodatkowo może być użyte jako naturalny suplement diety, dzięki właściwościom wspomagającym prawidłową pracę układu pokarmowego.  Jako pierwsi zaczęli go używać starożytni Rzymianie i Grecy jako antybiotyk na wiele rodzajów chorób.  W XX wieku wprowadzono złoto koloidalne, które pomagało zwalczać białaczkę, a w medycynie jest wykorzystywane po dziś dzień. Nie ma smaku, ani zapachu, a ponadto jest nietoksyczne. Może to jedyny naturalny i czysty środek działający na większość schorzeń. Wspomaga odporność, leczy choroby weneryczne i zakaźne, uśmierza bóle reumatyczne, ale jest też lekiem na bielactwo, łuszczycę, dusznicę i padaczkę. Wciąż mało? Ależ skąd, to tylko najważniejsze z nich. Spisze się przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów, oraz przy leczeniu zmian naskórnych.

Złoto koloidalne możemy nabyć w formie tabletek, płynnej, oraz maseczek. Działa więc od środka, ale także na zewnątrz skóry. Maseczki i kremy zalecane są przy leczeniu wszelkich zmian, nawet zwykłego trądziku.

Okazuje się, że tak samo jak koloidalne srebro, czy miedź, złoto jest odpowiednia dla osób z różnymi schorzeniami. Serdecznie polecam je wszystkim, którzy chcą zachować zdrowie na dłużej!

 

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!
1