Żywe jedzenie dla żywych ludzi!

W imieniu całej ekipy organizującej wykłady z serii „56 minut dla zdrowia” chciałabym serdecznie podziękować Wam za przybycie na to wyjątkowe spotkanie. Na szczęście nie przestraszył nas deszcz, a temat okazał się być bardzo ciekawy i praktyczny.

Tym razem mogliśmy dowiedzieć się o zamiennikach szkodzących substancji takich jak na przykład cukier. Temat ten został nam przedstawiony z całkiem innej strony, której nawet się nie spodziewaliśmy.  Jednak mimo wszystko myślą przewodnią było uświadomienie nam jak ważne jest dobieranie tylko zdrowych, nie chemicznych produktów do naszej diety.  Co ważniejsze Pan Krzysztof pokazał nam na co zwracać uwagę wybierając produkty, ale także suplementy diety. Okazuję się, że nie jest to wcale takie łatwe.  Na każdym kroku czekają na nas dziwne, substancje,  które nam szkodzą, a producenci zbyt mocno wykorzystują naszą nieuwagę i brak wiedzy.

Tu więc znajdujemy odpowiedź na pytanie, które zadaje nam bardzo wiele uczestników wykładów: ” Po co to robimy?”

Dlatego, aby zwrócić Waszą uwagę jak bardzo często stajemy się ofiarami manipulacji  wielkich koncernów i firm. To co ma nam służyć okazuje się być tylko słabym chwytem marketingowym. Nie chcemy za to żadnych pieniędzy, a jedynie czerpania wiedzy z przygotowanych przez nas materiałów. Najlepszą zapłatą jest Wasz uśmiech, radość i fakt, że zawsze niezależnie od pogody przybywacie na wykłady i interesujecie się swoim zdrowiem tak jak my.

Cieszy mnie, kiedy po wykładach mam okazję z Wami porozmawiać. Chętnie biorę pod uwagę wszystkie zastrzeżenia z Waszej strony, ponieważ to my wszyscy tworzymy te wykłady. O kolejnych poinformuję Was  już w najbliższym czasie! Obecnie zastanawia my się jaki temat tym razem  przyjąć. Macie pomysły? Chcecie o czymś posłuchać? Piszcie śmiało!

Jednym ze wczorajszych gości, którzy odwiedzili nas na wykładzie była Pani Agnieszka Krok. Pani Agnieszka podobnie jak ja zajmuje się prowadzeniem bloga i promowaniem zdrowe i świadomego stylu życia. Jej strona uczy co jeść, jak jeść, a także odkrywa przed nami wiele niezwykłej wiedzy, której nie uzyskamy z reklam, telewizji, pierwszej lepszej książki.  Wszystkim miłośnikom ziół polecam tego niesamowitego bloga : Aga Radzi. Polecam, zapraszam i mocno gratuluję Pani Agnieszce pasji, Jestem pod wrażeniem, że tyle osób interesuje się naturalną medycyną, która powinna stać się podstawowym kierunkiem w życiu ludzkim

W najbliższym czasie opublikuję kilka materiałów na podstawie wykładu Pana Krzysztofa.

A czy Ty wybrałbyś się na takie spotkanie?

Pozdrawiam,

AgataK.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!