Postanowienia noworoczne z trampoliną fitness GOFIT

Zacznij nowy rok od postanowień. Schudnij, poczuj się lepiej i bądź fit dzięki skokom na trampolinie fitness GOFIT.

Początek roku to najlepszy moment na postanowienia. Warto przygotować sobie listę, w której w punktach napiszemy, co chcemy osiągnąć przez najbliższe 12 miesięcy. Na pierwszym miejscu powinno znaleźć się nasze zdrowie. Zadbajmy o naszą kondycję fizyczną i pracę organizmu. Pomocna w tym może być trampolina fitness GOFIT modele PRO, FIT oraz MED.

Co dają skoki na trampolinie fitness?

Skakanie na trampolinie to nie tylko świetna zabawa. Podczas ćwiczeń pracują mięśnie całego ciała (zwłaszcza nogi, biodra i brzuch). Spalamy kalorie (500 na godzinę), wydalamy toksyny i poprawiamy metabolizm. Trampoliny fitness GOFIT są bezpieczne dla naszych stawów i kręgosłupa, dlatego mogą skakać dzieci jak i dorośli oraz seniorzy. Możemy z nich korzystać w domu np. oglądając telewizję lub słuchając muzyki. Po skończonym treningu, trampolinę fitness łatwo schowamy np. do szafy lub pod łóżko.

Rodzaje trampolin fitness GOFIT i ich specyfikacja

Możemy wybrać pośród trzech typów trampolin fitness GOFIT. Pierwsza z nich to FIT – najlepsza do użytku domowego. Skoki na niej są wysokie i elastyczne. Kolejna to MED – przystosowana do celów rehabilitacyjnych oraz PRO – profesjonalna do codziennych i intensywnych treningów np. w klubach fitness i siłowniach. Maksymalne obciążenie użytkownikach w modelach GOFIT FIT i MED to 130 kg, w GOFIT PRO aż 180 kg. Sprężyny zaprojektowane w kształcie beczek pozwalają na wysokie i miękkie odbicia. Przed kontaktem z nimi zabezpieczają nas osłony sprężyn, które są dostępne w wielu kolorach np. w czarnym, czerwonym, srebrnym, żółtym, pomarańczowym, różowym i niebieskim. Dobierz taki, który odzwierciedla Ciebie i pasuje do pomieszczenia, w którym zamierzasz skakać.

Polski produkt, najlepsza jakość

Jest to sprzęt wyprodukowany w Polsce przez producenta GOFIT – lidera wśród trampolin. Marka już od 14 lat zajmuje się produkcją trampolin domowych, fitness oraz ogrodowych. Zaufali im klienci w całej Europie oraz znani trenerzy i cenieni fizjoterapeuci. GOFIT to najwyższa jakość, polska marka i niezawodność. Trampoliny GOFIT FIT, MED oraz PRO dostępne są w popularnym sklepie z trampolinami www.trampoliny.pl. Kup już teraz i zacznij nowy rok od zmian! Szybko schudniesz, poprawisz wydolność oraz wymodelujesz ciało.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!
1