Szukaj

  • Jastrzębie Miasto Zdrowia

    Miasto Jastrzębie - Zdrój nie musi być kojarzone tylko z górnictwem. Dla Nas to miejsce zdrowia, na które zasłużył każdy mieszkaniec!


Game Over

Przez ostatnie dwa i pół roku 56 minut dla zdrowia było dla mnie całym życiem. Organizowanie wykładów, współpraca z uczonymi z zakresu naturalnej medycyny, lekarzami i pasjonatami zdrowia i życia bez chemii. Po tak długim czasie ścieżki rozchodzą się, a piękna idea umiera. To przykre, że nie byłam w stanie tego zatrzymać.

Już na początku roku moi wspólnicy, który pomagali przy organizacji na siłę chcieli zmienić strukturę wykładów. Były różna warianty - wykłady, warsztaty. Idea była prosta - BEZINTERESOWNA edukacja mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Przekazywanie wiedzy było najważniejsze, nie sprzedaż. Dziś ludzie

Czytaj ...

EKO Kobieta województwa śląskiego

Dziękuję wszystkim za oddane głosy w konkursie EKO Kobieta województwa śląskiego!

Niestety nie udało się wygrać, ani zająć miejsca w czołówce, ponieważ poprzeczka była bardzo wysoko zawieszona, a kobiety, które także zostały wybrane do 60 najlepszych z województwa często miały na koncie znacznie dłuższy staż niż ja. To nic. Plebiscyt był dla mnie fantastyczną zabawą, okazją do poznania wielu fantastycznych osób z mojego środowiska pro zdrowotnego, których wcześniej nie miałam okazji poznać. Sama nominacja do tego prestiżowego konkursu dla kobiet była dla mnie już najpiękniejszą wygraną, świetnym prezentem i nieprawdopodobn

Czytaj ...

Dobre zdrowie zaczyna się w zdrowych jelitach

Serdecznie zapraszam  na kolejny wykład z serii "56 Minut dla zdrowia"!
Już 13 czerwca o godzinie 17.30 widzimy się na wykładzie zatytułowanym "Dobre zdrowie zaczyna się w zdrowych jelitach", który poprowadzi Krzysztof Burtka.
Do zobaczenia w Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju (ul. Wielkopolska1a).
Wstęp wolny!

Dowiecie się:

  • jaką rolę spełniają jelita w naszym organizmie
  • szokujących faktów na temat ludzkiego ciała
  • jak dbać o jelita

    Czytaj ...

Skuteczna terapia, sposoby i metody leczenia kręgosłupa i stawów

Serdecznie zapraszamy na wykład zatytułowany: "Skuteczna terapia, sposoby i metody leczenia kręgosłupa i stawów", który poprowadzi Piotr Rzetecki.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 maja 2016, o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju.

Piotr Rzetecki jest absolwentem i wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 25 lat zajmuje się rehabilitacją kręgosłupa i stawów. Jest instruktorem psychokinezy profilaktyki – dyplom Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Opowie o tym jak zadbać o stawy i kręgosłup, pokaże jak to zrobić, oraz wyjaśni dlaczego!
Wstęp wolny!

Czytaj ...

css.php