Szukaj

  • Naturalna Medycyna

    Bez chemii, sztucznych dodatków i konserwantów, tylko naturalne teksty, które zainteresują Cię do zmiany złych nawyków żywieniowych. Czerp z natury to co najlepsze!


Woda z cytryną? Tak, tak, TAK!

„Pij wodę z cytryną”, „Woda z cytryną jest zdrowa”, „Odchudzasz się i chcesz być zdrowy? Pij wodę z cytryną!” – to słyszał chyba każdy z nas, ale czy każdy wie ile jest prawdy w tych słowach? Prawdy jest bardzo dużo, ale teraz należy odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego woda z cytryną oraz miodem (bardzo dobry dodatek) jest zdrowa.

Najzdrowszą opcją dla naszego organizmu jest regularne picie wody z cytryną w ciągu dnia zamiast słodzonych soków, ogromnych ilości herbat czy kawy, ale z samego rana na pusty żołądek warto wlać do szklanki ciepłą wodę, dodać sok z połowy cytryny i

Czytaj ...

Marihuana medyczna refundowana w Polsce!

Stało się, polski rząd wydał rozporządzenie w sprawie refundacji marihuany medycznej w Polsce. Od 4 marca 2016 roku, chorzy będą mogli starać się o przyznanie tego specyficznego leku. Czas przyjrzeć się sytuacji z bliska...

Około 1,5 mln Polaków mogłoby starać się o przyznanie marihuany medycznej, jednak kto ją dostanie?

Niestety, jak wszystko w Polsce nowa ustawa ma wiele minusów i niedociągnięć. Dyskryminuje osoby potrzebujące profilaktyki zdrowotnej w czasie podejrzenia wystąpienia jednej z chorób, na którą konopie jest jednym z najlepszych leków. Kolejną paranoją jest fakt, że pierwsze pacjent musi truć się lekami i

Czytaj ...

Earth Power - siła ziemi, moją siłą!

W piątek otrzymałam niesamowicie miły prezent od polskiej firmy Earth Power International. Mój blog spodobał im się do tego stopnia, że postanowili podarować mi swój preparat wykonany tylko z naturalnych ziół i owoców, które daje nam ziemia.

Po zobaczeniu ich strony, dowiedziałam się, że do ich akcji testowania suplementu dołączyły takie osoby jak znana pływaczka Aleksandra Urbańczyk, czy bokser "Diablo" Włodarczyk. To niesamowite uczucie zostać tak wyróżnionym!

A teraz kilka słów o prezencie, który otrzymałam.

Nazywa się Pyto

Czytaj ...

Magia Pierwiastków - Nano Srebro

Na ostatnim wykładzie mówiliśmy o pierwiastkach życia, między innymi został poruszony temat nano srebra.

Nano Srebro a antybiotyki

Współczesne antybiotyki zabijają tylko niektóre bakterie i grzyby – nie zaś wirusy, takie jak wirus grypy, czy zwykłego przeziębienia, czy też o wiele od nich groźniejsze wirusy: HIV, ospy wietrznej, świnki, odry, wścieklizny, wirusowego zapalenia płuc, zapalenia istoty szarej rdzenia kręgowego, paraliżu dziecięcego, opryszczki, wirusowego zapalenia wątroby.

A AIDS? A nowotwory? Infekcje wywołane drożdżakami?

Tutaj żadne antybiotyki nie mają zbyt wielkiego zastosowania i nigdy nie miały. Z pewno

Czytaj ...
css.php