Szukaj

  • Sport

    W zdrowym ciele zdrowy duch! Nie zapominaj o dbaniu o swoją kondycję. Prezentuje dla Ciebie sporty i ćwiczenia, które wykonywać możesz nawet na co dzień, dlatego rusz się z kanapy i zadbaj o siebie.


Postanowienia noworoczne z trampoliną fitness GOFIT

Zacznij nowy rok od postanowień. Schudnij, poczuj się lepiej i bądź fit dzięki skokom na trampolinie fitness GOFIT.

Początek roku to najlepszy moment na postanowienia. Warto przygotować sobie listę, w której w punktach napiszemy, co chcemy osiągnąć przez najbliższe 12 miesięcy. Na pierwszym miejscu powinno znaleźć się nasze zdrowie. Zadbajmy o naszą kondycję fizyczną i pracę organizmu. Pomocna w tym może być trampolina fitness GOFIT modele PRO, FIT oraz MED.

Co dają skoki na trampolinie fitness?

Skakanie na trampolinie

Czytaj ...

CrossFit dla każdego!

CrossFit jest ostatnio coraz bardziej popularny, dlatego postanowiłam przyjrzeć się temu tematowi. Budowanie masy, wspomaganie siły i poprawa wyglądu staje się ostatnio kluczowa sprawą dla wielu osób. Na siłownie regularnie uczęszczają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Sylwetka i zdrowy styl życia jest teraz trendy. Dlatego warto zapytać, dlaczego lepiej wybrać CrossFit,  niż standardowy trening na siłowni?

Co to CrossFit?

Metoda przybyły do Europy prosto z Ameryki. Najłatwiej powiedzieć można, że to seria treningów, będących połączeniem wielu dyscyplin sportowych, które na celu mają budowę sprawności ruchowej, oraz wzmocnienie organizmu i

Czytaj ...

Dlaczego warto mieć aktywne hobby?

Aktywność fizyczna jest podstawą zdrowego rozwoju naszego organizmu. Dzięki niej możemy zachować odpowiednią kondycję zamiast martwić się, że 10-cio minutowy spacer do sklepu zmusi nas do wypatrywania najbliższej ławki. Musimy pamiętać, że im wcześniej zaczniemy, tym lepsze efekty będą miały nasze starania i łatwiej będzie nam wdrożyć się w cały proces. Jest to szczególnie ważne, że we współczesnym świecie siedzący tryb życia staje się bardzo powszechną normą. Nie ma jednak nic przyjemniejszego niż wykonywanie niezbędnych ćwiczeń w ramach własnego hobby.

Doskonała alternatywa

Zast

Czytaj ...

Internetowe sklepy obuwnicze - na co zwracać uwagę?

Strona internetowa

Każdy porządny sklep internetowy ma swoją stronę internetową. To przez nią dokonujemy zakupów. Jednak nie oznacza to, że taki sklep nie może się ogłaszać też na innych portalach sprzedażowych, jak np. Allegro. Platforma ta umożliwia wybór tego samego przedmiotu od różnych dostawców. Ale jeśli ktoś reklamuje się na Allegro jako sklep, ale nie ma strony internetowej, powinno być to dla nas znakiem ostrzegawczym. Na stronie internetowej, która jest wizytówką sklepu, powinny znaleźć się takie informacje jak:

  • opis sklepu
  • dane kontaktowe
  • pełna oferta produktowa
  • regulamin

Czytaj ...

css.php