Szukaj

  • Zdrowie

    Tajniki zdrowia, których nie znajdziesz w typowych gazetkach i telewizji. Bądź zdrowy i unikaj niepotrzebnych niebezpieczeństw.


Mówimy STOP dla TTIP i CETA

PiS po raz kolejny złamał deklarację daną Polakom, że będzie bronić polskiego rolnictwa i żywności. W cieniu czarnego protestu i ustawy o całkowitym zakazie aborcji poparł przyjęcie CETA. Ta sytuacja zmieniła się z dnia na dzień i została doskonale zakamuflowana przez polityków. Czy wiesz co przyniósł nam PiS? Co wiąże się z "dobrą zmianą" apropo TTIP i CETA?

Podpisanie CETA przez Radę Unii Europejskiej, w której zasiadają ministrowie państw UE planowane jest na 18 października. Polskę reprezentować będzie szef MSZ, Witold Waszczykowski. Wiemy już tyle, będzie na tak.. 

Czytaj ...

Moje śniadanie z powerem

W ostatnim czasie przebywam na diecie zwanej 5 posiłków. Nie odchudzam się, a chcę odżywiać organizm, a nie jeść tylko dla jedzenia. Zdecydowanie czuję pozytywne rezultaty i czuję się lekko. Szczególnie przy moim ostatnim trybie życia - praca w biurze i w terenie przyjmowanie wartościowych posiłków jest po prostu niezbędne.

Od niedawna zaczęłam pić zdrowe shaki warzywno-owocowe. Sam shake to nie wszystko, bardzo dobrym uzupełnieniem są bazy, które nie tylko doskonale smakują, ale przede wszystkim są dobre dla orgiazmu. Jak wspominałam w ostatnim materiale poświęconym zdrowym

Czytaj ...

Profilaktyka w... "pigułce"

Nie bez powodu mówi się, że „Polak mądry po szkodzie”, ponieważ w kwestii zdrowia publicznego nasz kraj osiąga najniższe noty w rankingach jeśli chodzi o profilaktykę. Spokojnie, zajmujemy też człowowe miejsca, ale w sytuacji największej umieralności na choroby przed którymi mogliśmy się bronić, a tego nie zrobiliśmy.

I teraz pytanie – nie bronimy się bo nie wiemy jak i gdzie, czy po prostu nie chcemy i uważamy, że szkoda czasu na to, by dotrwać w zdrowiu pięknej starości i ślubu wnuków? Trudno mi uwierzyć, że tuż obok mnie mogą spacerować ludzie dla których zdrowie i życie nie

Czytaj ...

Piwo bezglutenowe - prawda czy mit?

Dieta bezglutenowa robi zdecydowany szał w dzisiejszych czasach. Z każdym dniem coraz więcej osób poszukuje wolnych od tego białka produktów, co rzeczywiście doskonale wpływa na stan organizmu, ale także jest idealną pożywką dla producentów żywności, ale nie tylko...

Ostatnio na zakupach spotkałam się z interesującą butelką - piwo wolne od... glutenu! Nie czekając długo postanowiłam poszukać kilku informacji na ten temat. Niestety, polski internet nie ułatwił mi poszukiwania, toteż zerknęłam co dzieje się u naszych zaoceanicznych "sąsiadów".

Jak to jest zrobione? 

Piwo bezglutenowe wykonuje się zazwyczaj z

Czytaj ...
css.php