Szukaj

10568977_669265166485287_3847005569447368701_n

Imię i nazwisko: Agata Krypczyk

Wiek: 20 lat

Miejsce zamieszkania: Jastrzębie – Zdrój

Obecnie studentka I roku studiów dziennych licencjackich na kierunku Doradztwo Polityczne i Publiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Zainteresowania: medycyna naturalna, ziołolecznictwo, dietetyka, polityka, literatura II Wojny Światowej.

W czasie wolnym maluje obraz, piszę do portali SilesiaYoung oraz SlaskiDziennik. Tematami zdrowia zajmuje się pod stycznia 2014 roku. Czytam wiele książek i opracowań, uczestniczę w wielu spotkaniach i spotykam się z wieloma osobami związanymi ze zdrowym trybem życia. Sama organizuję wykłady poświęcone zdrowiu dla mieszkańców Jastrzębia – Zdroju. Mam wspaniałych przyjaciół, którzy pomagają mi rozwijać moje zainteresowania i wspierają mnie w moich działaniach.

IMG_0035

 

Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Mimo, że nie studiuje kierunku związanego z medycyną to zainteresowanie jest dla mnie bardzo ważne. Cieszy mnie, że zgromadzona przez ten rok wiedza przydaje się innym. Często ludzie pytają mnie dlaczego doradztwo polityczne i publiczne, a nie dietetyka, czy ziołolecznictwo. Moja odpowiedź jest prosta zawsze marzyłam by pracować w polityce, bo to jeden z najlepszych sposobów na osiągnięcie ciekawych efektów, oraz zmienienie czegoś w naszym kraju. Nie wykluczam, że w następnym roku nie wybiorę się na drugi kierunek związany z profilaktyką zdrowia.

IMG_0020

Pisaniem zajmuje się od najmłodszych lat. Pierwszą poważną i najdłuższą przygodą z dziennikarstwem była współpraca z portalem SilesiaYoung. Przygoda trwa już ponad dwa lata i nie mam zamiaru z niej rezygnować. Do założenia Prawdy o Zdrowiu namówił mnie mój przyjaciel, który od początku wierzył, że to świetny pomysł na zrobienie czegoś nowego w życiu. Nie mylił się.

Dziś blog to całe moje życie. Cały wolny czas między pracą, a studiami poświęcam na pisanie. Marzę, by blog kiedyś przerodził się w portal posiadający wielkie grono czytelników. Zaskoczeniem dla mnie był cały rozwój przygody ze zdrowiem. Codziennie odwiedzają mnie setki osób, a na fanpage na facebooku wciąż przybywa wiernych fanów.

Dziękuję serdecznie za każde miłe słowo i wsparcie. Piszę dla Was, ale przede wszystkim dla siebie, ponieważ zdrowie dla mnie to coś więcej niż tylko zapobieganie chorobom. Zdrowie to mój sposób życia, który zmienił mnie, dał mi pewności siebie i pozwolił realizować moje dziennikarskie marzenie.

 

Media o mnie:

Wywiad dla portalu Jastrzebianie.pl:

http://www.tujastrzebie.pl/wywiady,pozywienie-powinno-byc-naszym-lekarstwem,wyw4-371.html

Wywiad i artykuł dla portalu TuJastrzebie:

http://www.tujastrzebie.pl/wiadomosci,mloda-jastrzebianka-ma-niezwykla-pasje-pisze-o-niej-na-swoim-blogu,wia5-3266-7080.html

http://www.tujastrzebie.pl/wywiady,pozywienie-powinno-byc-naszym-lekarstwem,wyw4-371.html

 

Bloga współtworzy:

Jakub Król

Pomysłodawca i założyciel Prawdy o Zdrowiu. Informatyk, programista, wynalazca, najlepszy przyjaciel i nie tylko. Człowiek pełen pasji, talentów, dla którego tematy zdrowia i prewencji nie są obce. Zawsze otwarty na wszelkie propozycje, człowiek wielkiego serca, który pomógł niejednej osobie. Zawsze wspiera w problemach technicznych, ratuje nawet najcięższe przypadki i uczy jak tworzyć bloga, by służył każdemu.

 

Już niedługo do Prawdy o Zdrowiu dołączą nowe osoby. Myślę, że warto otworzyć nowe horyzonty, by pokazać jak ważne jest zdrowie.

Każdy może napisać do Nas, zostawić ciekawy artykuł, lub podrzucić pomysł. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

 

Kontakt:

email: prawdaozdrowiu@gmail.com

Facebook: Ukryta Prawda o Zdrowiu

informacje o wykładach „56 minut dla zdrowia”: 56minutdlazdrowia.pl

css.php