Szukaj

10568977_669265166485287_3847005569447368701_n

Imię i nazwisko: Agata Krypczyk

Wiek: 20 lat

Miejsce zamieszkania: Jastrzębie – Zdrój

Obecnie studentka I roku studiów dziennych licencjackich na kierunku Doradztwo Polityczne i Publiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Zainteresowania: medycyna naturalna, ziołolecznictwo, dietetyka, polityka, literatura II Wojny Światowej.

W czasie wolnym maluje obraz, piszę do portali SilesiaYoung oraz SlaskiDziennik. Tematami zdrowia zajmuje się pod stycznia 2014 roku. Czytam wiele książek i opracowań, uczestniczę w wielu spotkaniach i spotykam się z wieloma osobami związanymi ze zdrowym trybem życia. Sama organizuję wykłady poświęcone zdrowiu dla mieszkańców Jastrzębia – Zdroju. Mam wspaniałych przyjaciół, którzy pomagają mi rozwijać moje zainteresowania i wspierają mnie w moich działaniach.

IMG_0035

Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Mimo, że nie studiuje kierunku związanego z medycyną to zainteresowanie jest dla mnie bardzo ważne. Cieszy mnie, że zgromadzona przez ten rok wiedza przydaje się innym. Często ludzie pytają mnie dlaczego doradztwo polityczne i publiczne, a nie dietetyka, czy ziołolecznictwo. Moja odpowiedź jest prosta zawsze marzyłam by pracować w polityce, bo to jeden z najlepszych sposobów na osiągnięcie ciekawych efektów, oraz zmienienie czegoś w naszym kraju. Nie wykluczam, że w następnym roku nie wybiorę się na drugi kierunek związany z profilaktyką zdrowia.

IMG_0020

 

Pisaniem zajmuje się od najmłodszych lat. Pierwszą poważną i najdłuższą przygodą z dziennikarstwem była współpraca z portalem SilesiaYoung. Przygoda trwa już ponad dwa lata i nie mam zamiaru z niej rezygnować. Do założenia Prawdy o Zdrowiu namówił mnie mój przyjaciel, który od początku wierzył, że to świetny pomysł na zrobienie czegoś nowego w życiu. Nie mylił się.

Dziś blog to całe moje życie. Cały wolny czas między pracą, a studiami poświęcam na pisanie. Marzę, by blog kiedyś przerodził się w portal posiadający wielkie grono czytelników. Zaskoczeniem dla mnie był cały rozwój przygody ze zdrowiem. Codziennie odwiedzają mnie setki osób, a na fanpage na facebooku wciąż przybywa wiernych fanów.

Dziękuję serdecznie za każde miłe słowo i wsparcie. Piszę dla Was, ale przede wszystkim dla siebie, ponieważ zdrowie dla mnie to coś więcej niż tylko zapobieganie chorobom. Zdrowie to mój sposób życia, który zmienił mnie, dał mi pewności siebie i pozwolił realizować moje dziennikarskie marzenie.

 

css.php