Bezpieczna depilacja laserowa – to możliwe?

Komfort, który gwarantuje trwała gładkość nóg jest dla wielu kobiet wartością nie do przecenienia. Dzisiaj wszyscy wiemy, że nie warto tracić energii na niewypały, zaoszczędzony czas lepiej zainwestować w coś, co sprawia nam satysfakcję. Dlatego szybka, skuteczna, trwała i przede wszystkim bezpieczna depilacja to ideał, którego oczekuje wiele klientek Anlaya Day SPA.

Najlepszy sposób

Spośród wszystkich sposobów pozbywania się niechcianego owłosienia, depilacja laserowa zwycięża pod względem skuteczności. Działanie wiązki lasera powoduje zupełne uszkodzenie cebulek włosów, nie ma możliwości na ich odbudowę, ponieważ laser działa na melaninę zawartą we włoskach. Sesję należy powtórzyć kilkukrotnie, najczęściej od trzech do sześciu razy. Powtarzanie zabiegu jest konieczne, bo uszkodzenie cebulek włosów następuje wyłącznie w fazie wzrostu włosa, a podczas jednorazowej sesji jest w niej około trzydzieści procent włosów. Kolejne zabiegi stosuje się w równym odstępie kilku tygodni. Dla wielu kobiet najważniejszą kategorią podczas wyboru sposobu jest bezpieczeństwo. Obawa przed oparzeniami, bólem, podrażnieniami, czasem wygrywa z chęcią trwałej depilacji. Wiele wątpliwości i obaw w związku z powikłaniami po depilacji laserowej z pewnością rozwieje konsultacja ze specjalistą poprzedzająca zabieg, który wyjaśni jak będzie przebiegała depilacja i ustali, czy nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do jego wykonania.

Nowa jakość w depilacji laserowej

Oczekiwania kobiet względem całkowitego bezpieczeństwa depilacji laserowej spełnia nowoczesny laser Vectus. Zaprojektowany zgodnie z najbardziej zaawansowaną technologią aparat pozwala na bardzo precyzyjne dobranie siły wiązki lasera za pomocą wbudowanego komputera. Najważniejsze jest jednak zastosowanie intensywnego szafirowego szkła, które chroni przed podrażnieniami i znacząco izoluje ciepło wysyłane przez głowicę. Co istotne, skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła, by dodatkowo i skutecznie chronić naskórek klientki. Unikalne rozwiązania technologiczne sprawiają, że depilacja nawet dużych partii ciała trwa tylko kilka minut.

Możliwe skutki uboczne występują niezwykle rzadko, powinny ustąpić już po kilku dniach, ale to zależy również od kondycji skóry klientki – sucha skóra jest bardziej narażona na podrażnienia i warto wcześniej zadbać o jej nawilżenie.

Zalety depilacji nowoczesnym laserem Vectus można wymieniać niemal bez końca – to depilacja szybka, skuteczna, trwała, bardzo bezpieczna, bezbolesna – jak potwierdzają eksperci Anlaya Day SPA  – http://www.anlaya.pl/vectus/. Co bardzo istotne, jest tylko kilka sytuacji, które wymagają szczególnej ostrożności lub rezygnacji z zabiegu. Z depilacji laserem Vectus z powodzeniem mogą korzystać także posiadaczki cery naczynkowej czy po przebytym trądziku.

Wachlarz korzyści

Laser Vectus to urządzenie gwarantujące maksimum bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich najważniejszych cech depilacji laserowej. Chociaż trudno o ideał w tak wymagającej dziedzinie kosmetyki, to rozwiązanie wydaje się być naprawdę przełomowe, ponieważ gwarantuje jakość, która do niedawna pozostawała jedynie w sferze wyobraźni. Coraz więcej kobiet decyduje się na depilację laserową, ponieważ znikły nękające je obawy, a całkowita eliminacja owłosienia w danej partii ciała to gwarancja wygody, komfortu i oszczędność czasu, który dla wszystkich jest przecież czymś bezcennym.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.anlaya.pl/.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!
1