Panie i Panowie, projekt zdrowie!

O mnie i moim projekcie.
Kim jestem?
Maturzystką jednej z jastrzębskich szkół, która zamierza łączyć swoje życie zawodowe z dziennikarstwem.
Skąd pomysł na ten projekt?
Przyszedł Nowy Rok. Każdy ma jakieś postanowienia, marzenia i plany do zrealizowania, więc ja także takowe posiadam. Postanowiłam zacząć prowadzić te stronę po tym, jak w Internecie zobaczyłam wiele szokujących faktów o medycynie i środowisku w którym żyję. Od tego czasu zdałam sobie sprawę, że Nasze istnienie jest zbyt krótkie, aby żyć w zagrożeniu niebezpiecznymi chemikaliami, ale i ciągłym kłamstwie ze strony lekarzy, którzy pragną zarobić na życiu każdego z Nas. Mam zamiar poruszać tematy kontrowersyjne i mało nagłaśniane przez media, ale za to bardzo ważne dla społeczeństwa.
Do kogo kierowany jest mój blog?
Przede wszystkim dla ludzi, którzy lubią o siebie dbać, a zdrowie nie jest dla nich czymś błahym. Mam nadzieję, że trafię do osób ciekawych świata i prawdy, która jest zatajana przez różne służby. Dzisiejszy świat opanowany jest ciągłą pogonią za pieniędzmi, dlatego łatwo zostać oszukanym przez media, lekarzy, sprzedawców… Każdy żeruje na innych, aby zarobić. Takim sprawom, mówię stanowcze: NIE! A Wy?
Jesteś ze mną?
Jeśli jesteś ciekawa/y co kryją lekarstwa, które przyjmujemy na co dzień, po co lekarze „ładują” w Nas tonę antybiotyków przy każdym nawet najsłabszym przeziębieniu? Czy szczepionki naprawdę zapobiegają chorobom? Jakie są skutki spożycia chemikalii? A może chcesz wiedzieć na czym jesteśmy wyzyskiwani? Na te wszystkie pytania odpowiem w kolejnych wpisach na mojej stronie. Zapraszam do śledzenia tej strony!

Agata K.

Źródło obrazka: http://krainacydru.pl/content/attachments/26d1296554332-jablko_i_stetoskop.jpg

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!