Prawda o zdrowiu składa życzenia

Czy u Was także pachnie już świętami?

Choinka delikatnie przystrojona, miga już pierwszymi światełkami, a bombki mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Dom wypełnia cudowny zapach świeżo upieczonych ciasteczek, pierniczków i innych własnoręcznie wykonanych słodkości. Ślinka cieknie już na smak o smażonym na masełku karpiu, barszczyku, czy „modrej” kapusty. Do tego na deser moczka i makówki aż same proszą się o zajadanie się nimi przez cały świąteczny czas. Szał zakupów powoli mija, a prezenty niedługo same trafią pod kolorową choinkę. A wśród prezentów słodycze…. i nie tylko!

Zapomnieć o świątecznych grzeszkach i bawić się, a może spojrzeć na święta ze zdrowej strony. Mam dla Was serie artykułów o świątecznych dodatkach dlatego śledźcie stronę na bieżąco. Poznacie między innymi zalety goździków, anyżu i cynamonu.

Tymczasem chcieliśmy złożyć Wam najgorętsze życzenia!

choinka

Redakcja Ukrytej Prawdy o Zdrowiu i bloga prawdaozdrowiu.pl życzy wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości, rodzinnej, ciepłej atmosfery, uśmiechu na twarzy i spełnienia świątecznych marzeń. Także dużo zdrowia, pomyślności i czerpania samych radości z tych kilku dni relaksu i zatrzymania się od pędu świata, by w gronie najbliższych wypocząć i cieszyć się magią tych pięknych dni!

AgataK.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!