Rok za nami!

Trudno uwierzyć, ale dziś 8 stycznia minął rok od powstania bloga Prawda o Zdrowiu. Z tej okazji i dzięki Waszemu wsparciu udało się zmienić tego bloga osobistego w prawdziwy portal.

Trzy osoby, jeden portal, tysiące pomysłów.

Oprócz Jakuba, który namówił mnie na prowadzenie tej strony i pomagał mi w trudnościach związanych z problemami technicznymi, do Prawdy o Zdrowiu dołączyła jeszcze jedna osoba – Viktoria Skrzypiec. Poznałyśmy się prawie trzy lata temu, a przez dwa lata pisałam artykuły dla portalu, który prowadzi Viktoria. Dziś nasze drogi łączą się, a prawda o zdrowiu nabiera nowego życia.

O Vice i Kubie możecie poczytać w zakładce „Twórcy”.

Jaki jest nasz cel?

Bez zmian ten sam. Chcemy pokazać czym naprawdę jest zdrowie i dlaczego jest dla nas tak bardzo ważne. Chcemy otworzyć Wam oczy na pewne sprawy i pokazać alternatywy dla wielu medycznych sytuacji. Zależy Nam na budowaniu świadomości na temat własnego zdrowia i życia. Sport, zdrowie uroda, naturologia, dietetyka to tematy nam najbliższe. Będziemy Was motywować do aktywnego life style, zmiany złych nawyków, a przede wszystkim do dbania o siebie.

Pokażemy Wam całą prawdę o zdrowiu! Więc czas start!

images

AgataK.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!