Coś nowego!

Mówi się, że nowości zaczynają się dopiero w Nowym Roku, a ja sądzę, że każdy dzień jest szansą, by zacząć coś niezwykłego i nowego.

Chciałabym Wam tym wyjątkowym wpisem podziękować za wszystkie maile, które od Was otrzymałam. To Wy pomagacie mi tworzyć te stronę i jestem bardzo wdzięczna, ze jesteście z nami już od ponad jedenastu miesięcy. Uwierzycie, że już w styczniu minie rok odkąd  jesteśmy razem?

Ponad 4 000 osób lubi fanpage na facebooku, a blog codziennie ogląda około 300 osób, nawet wtedy, gdy nie pojawi się żaden post. Z każdym dniem przybywa komentarzy, listów i maili.

Na dzień dzisiejszy na blogu mam 144 posty, a Wy zostawiliście tu już 1 343 komentarze. W zeszłym miesiącu padł także rekord odwiedzin, a było Was w jednym dniu prawie 2 000. Może dla Was to tylko liczby, ale dla mnie to potężna dawka energii i motywacji.

Dziękuję!

Właśnie dzięki Waszym mailom powstał ten post. Kilka osób napisało, ze chciałoby, abym założyła kolumnę poświęconą przepisom kulinarnym. Pierwszy z nich już jest,  a na dniach przybędą kolejne.

Cieszę się z każdej sugestii i nadal będę tworzyć bloga dla Was.

Dlaczego?

Ponieważ tematy zdrowia dla mnie to coś więcej niż tylko pisanie kolejnych artykułów. To styl mojego życia. Założenie tej strony było dla mnie przełomem w życiu. Dlatego dziękuję Wam za zaufanie i wierzę, że z każdym dniem będzie nas coraz więcej!

Pozdrawiam.

AgataKrypczyk

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!