STRD w praktyce.

W ostatnim czasie miałam okazję dowiedzieć się nieco więcej o innowacyjnej metodzie STRD, więc postanowiłam po raz kolejny powrócić do tego tematu. Coraz więcej osób pisze do mnie z pytaniami dotyczącymi samego skanu, czy miejsca w którym można go przeprowadzić. Zawsze staram się odpisać na Wasze maile, a za zwłokę przepraszam.

Dziś chciałabym pokazać jakie efekty można uzyskać stosując dietę poleconą przez STRD.

Postanowiłam zrobić to na przykładzie dwóch wyników badań STRD, gdzie można dostrzec, jak pod wpływem działania właściwie dobranej diety zmienił się poziom stresu w organizmie.  Pierwszy wykres przedstawia stan kobiety z licznymi zaburzeniami. Drugi wykonano po 6 tygodniach stosowania się do zaleceń dietetyka. Widoczna jest wyraźna poprawa zdrowia pacjentki. Wykresy ilustrują średnią temperatur w poszczególnych partiach ciała, rozkład energii i zakłócenia w jej swobodnym przepływie oraz stopień zakwaszenia organizmu.

Pierwszy skan.

strd 1

OCENA:

Miejscowe wychłodzenie organizmu (kolor filetowy w drugiej kolumnie) i stan zapalny (kolor biały w drugiej kolumnie). Zakres regulacji: poza normą. Oznacza to, że osoba, której wykonano skan ma bardzo stresującą pracę i jest wykończona, więc potrzebuje odpoczynku.

ZABURZENIA:

Mocno zaburzona sfera narządów rodnych i jajników. Początek stanu zapalnego.

Drugi skan wykonany po 6 tygodniach.

strd 2

OCENA ENERGETYCZNA:

Równomierne rozłożenie temperatur spełniające normy. Osoba jest już mniej zestresowana, wyciszyła się i ustabilizowała swój organizm.

ZABURZENIA:

Lekkie osłabienie strefy narządów rodnych i jajników. Brak stanów zapalnych.

Badanie STRD umożliwiło rozpoznanie problemów zdrowotnych jeszcze przed wystąpieniem objawów chorobowych. Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych spowodowało nie tylko wzmocnieniem układu płciowego, ale i zahamowało rozwój problemów. Większość tych problemów rodzi się niestety ze stresu, który jest obecny w życiu każdej osoby.

To tylko najprostszy ze schematów badania. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co sprawia, że szybciej i sprawniej można mu pomóc.

Diagnostyka STRD znajduje zastosowanie w wielu dziedzinachy. Pozwala precyzyjnie identyfikować podłoże stresogenne, co umożliwia skierowanie pacjenta do odpowiedniego specjalisty. Stanowi duże uproszczenie, gdyż tradycyjna diagnostyka często bazuje na wykluczeniach, które stopniowo zawężają obszar poszukiwań. Zalecenia wynikłe z wyników STRD skutecznie wspomagają leczenie medyczne, prowadząc do wzmocnienia najbardziej osłabionych obszarów organizmu, bądź wspomagając dietetycznie cały ustrój (niezwykle istotne przy chemioterapii).

Myślę, że do tego tematu jeszcze powrócę. Co myślicie o badaniu? Czy wybralibyście się  na nie?

AgataK.

Podobał Ci się artykuł? Dodaj mu zdrowia!